Hakkımızda

Vizyonumuz

Tüm endüstriyel sektör ve uygulamalarında proses kontrol, otomasyon ve bilişim konularında uzman ekibimizle müşterimize özel yaklaşım sergiliyoruz.
Bir sistem evi olarak müşteri taleplerini değerlendirmek, en uygun teklifi üretmek şeklinde özetleyecek adil duruşumuz, donanımdan bağımsız olarak endüstriyel varlıkların performansını maksimum verimlilik ve güvenilirlik açısından kontrol etmeye yönelik çözümler uygulamak anlamına geliyor. Otomasyon projelerinde tecrübe, iddialı bir firmanın aynasıdır. Yetenekli, deneyimli ve kararlı ekibimizde yer alan uygulama derinliğimiz, bizi rakiplerimizden farklı kılıyor. Endüstri 4.0 kavramını uygulamaya geçiren firmalarından biri olmak istiyor ve aklınızda bir Endüstriyel İnternet (IIoT) projesi varsa, dijital değişimi sağlayan çözümleri ancak endüstri ve bilişimi bir araya getirebilen bir ekiple başarabilirsiniz. INSOTECH’de yapmaya çalıştığımızın özeti budur.

M. Hüseyin KOLBAŞI
INSOTECH'de koordinatör ve sosyal medya ekip lideri

Yaklaşımımız

Bir sistem evi olarak müşteri taleplerini değerlendirmek, en uygun maliyetli ve doğru çözümü teklif etmek şeklinde özetlenecek yaklaşımımızla endüstriyel varlıkların performansını maksimum verimlilik ve güvenilirlik açısından kontrol etmeye yönelik çözümler uygulamak bir numaralı hedefimizdir.

Otomasyon projelerinde tecrübenin, iddialı bir firmanın aynası olduğunu düşündüğümüz için yetenekli, tecrübeli ve dinamik ekibimizle yer aldığımız projelerde endüstriyel uygulamalara değer katmaya devam ediyoruz.

  • Özgün
    Ekip
  • Uzman
    Mühendisler
  • 7/24
    Destek

Tarihçemiz

Tarihçemiz, farklı disiplinlerin kokteyli şeklinde bir reçete gibi oluştu.
Yapısal kablolama tecrübe ettiğimiz ilk iş alanlarından birisiydi. Bu sayede edindiğimiz bilişim teknolojileri tecrübesini, sonraki yıllarda bulut teknoloji ve çözümlerinin sayıcı artması ve çeşitlenmesiyle ortaya çıkan veri merkezi otomasyonu projelerinde kullanmayı planladık. Yaşanan bir gerçek, endüstriyel dünyada faaliyet gösteren firmaların bilişim dünyasına, bilişim dünyasında faaliyet gösterenlerin de endüstriyel dünyaya yabancı kalması. Farklı disiplinleri zaman içinde buluşturmamız bizi bu anlamda farklı kılmaktadır. Aynı şekilde yurt dışı projelerinde elde ettiğimiz farklı tecrübeler de bir disiplin olarak Türkiye’de yaptığımız otomasyon projelerinin programlanmasından dokümantasyonuna kadar yansıyan bir harman olarak müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.
2005'den beri sektörde

Endüstriyel
Otomasyonda Tecrübe